K přání nádherných svátků vánočních a mnoha úspěchů v novém roce připojujeme ještě poděkování za Vaši dosavadní důvěru.

Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Koupací kádě - japonské lázně Furako z Cedru pr. 1,8m

Novinka
Koupací kádě - japonské lázně Furako z Cedru Koupací kádě - japonské lázně Furako z Cedru Koupací kádě - japonské lázně Furako z Cedru

Ve furakových sudech jsou tradice samotného Japonska jasně rozpoznatelné. Touha, snadnost a pohodlnost se odrážejí ve struktuře samotného sudu, který je založen na prostorném objemu s vytápěcím kotlem. Tradiční japonská láze…

Hmotnost:300,00 kg

ks
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Japonská lázeň
V tradiční verzi japonských sudů Furako s kamny je voda ohřátá na 40 - 60 stupňů. Při takové vysoké teplotě trvá tělu déle, než se přizpůsobí. Procedura trvá 10-15 minut. Při tomto čase se stačí aktivovat metabolismus a spustí proces očisty těla od toxinů a tím se dosáhne pozitivního vlivu na svalstvo. Chcete-li tento proces mnohem příjemnější a uklidňující, v Japonsku se používá celá řada aromatických olejů. Aromatické oleje je vhodné použít při nižších teplotách a proceduru absolvovat zhruba po dobu jedné hodiny.

Výhody lázní Furako:
Pro výrobu japonské lázně Furako se používá přírodní ekologický materiál. Ačkoli se jedná o vynález našich vzdálených předků, kteří neřešili environmentální problémy, přesto už i oni věděli o léčivé síle přírodních materiálů.

Japonský sud Furako se snadno instaluje a udržuje. Dřevo je praktický a spolehlivý materiál, který se vyznačuje dekorativním, trvanlivým a útulným charakterem. Navíc, péče o dřevěné povrchy nepotřebuje speciální nástroje nebo drahé chemie.

Člověk má tendenci vrátit se ke svým 'kořenům', uctívání tradic. Rituál umývání ve furaku je způsob, jak tělu dopřát krásu a zdraví. Lidé věří, že tímto způsobem se tělo zbaví onemocnění, je léčeno a omlazováno.
Trávením času při příjemných procedurách v sudech Furako, budete hýčkat nejen tělo, ale i ducha. Tytojaponské lázně vám umožní se rychle uvolnit, zbavit stresu, zvýšit vytrvalost a celkově zlepšit zdravotní stav.

Dotazy k produktům

Specifikace

Související zboží