Formule F1
facebook

MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ

Vybavení pro parky, města, obce a pěší zóny

Městský mobiliář poskytuje městům a jeho občanům nejednu záslužnou činnost. Nejen, že je užitečný, ale také zkrášluje okolí, čímž zlepšuje celkový vizuální dojem. Sjednocené kusy mobiliáře působí pak na občany i návštěvníky mnohem více upraveně a uceleně, a tím podtrhují krásu celého města i obce.

Prostory města jsou vždy hezčí a útulnější když jsou vybaveny lavičkami. Tyto zdánlivé maličkosti dokáží totiž městu dodat úplně jiný vzhled, díky kterému se do něj dokáže zamilovat nejeden člověk. A každé město potřebuje především spokojené občany.

Vyrábíme parkové lavičky všech různých druhů, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. Dřevěný vzhled tohoto vybavení vypadá přirozeně a neubírá tak na půvabu parku a jiných prostorů, do kterých je zasazen. Na výběr je z lavic různé barvy dřeva a také různého provedení. Lavice mohou být s opěradly či bez nich. Mezi našimi doplňky pro parkový mobiliář můžete nalézt například květináč z akátového dřeva, který vyniká především svým zvláštním a netypických vzhledem.

Používáme osvědčený materiál, který dokáže odolat nepříznivým přírodním vlivům a zůstat stále nepoškozen.

Naše truhlářství nabízí také výrobu záhradního nábytku a teakové oleje. Veškeré zboží u nás můžete objednat online.


Speciální nabídka - MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ


Vaše IP adresa je: 54.145.123.86
Copyright © 2017 KLASIK CZ s.r.o. Webdesign TRUNKY.
Partneři: Klimatizace Ostrava | Kovářství Vyškov | Zlatnictví Vyškov