Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek

Městský mobiliář

 

Vybavení pro parky, města, obce a pěší zóny

Městský mobiliář poskytuje městům a jeho občanům nejednu záslužnou činnost. Nejen, že je užitečný, ale také zkrášluje okolí, čímž zlepšuje celkový vizuální dojem. Sjednocené kusy mobiliáře působí pak na občany i návštěvníky mnohem více upraveně a uceleně, a tím podtrhují krásu celého města i obce.

Prostory města jsou vždy hezčí a útulnější když jsou vybaveny lavičkami. Tyto zdánlivé maličkosti dokáží totiž městu dodat úplně jiný vzhled, díky kterému se do něj dokáže zamilovat nejeden člověk. A každé město potřebuje především spokojené občany.

Vyrábíme parkové lavičky všech různých druhů, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. Dřevěný vzhled tohoto vybavení vypadá přirozeně a neubírá tak na půvabu parku a jiných prostorů, do kterých je zasazen. Na výběr je z lavic různé barvy dřeva a také různého provedení. Lavice mohou být s opěradly či bez nich. Mezi našimi doplňky pro parkový mobiliář můžete nalézt například květináč z akátového dřeva, který vyniká především svým zvláštním a netypických vzhledem.

Používáme osvědčený materiál, který dokáže odolat nepříznivým přírodním vlivům a zůstat stále nepoškozen.

Naše truhlářství nabízí také výrobu záhradního nábytku a teakové oleje. Veškeré zboží u nás můžete objednat online.