Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Městský mobiliář

Vybavení pro parky, města, obce a pěší zóny

Městský mobiliář poskytuje městům a jeho občanům nejednu záslužnou činnost. Nejen, že je užitečný, ale také zkrášluje okolí, čímž zlepšuje celkový vizuální dojem. Sjednocené kusy mobiliáře působí pak na občany i návštěvníky mnohem více upraveně a uceleně, a tím podtrhují krásu celého města i obce.

Prostory města jsou vždy hezčí a útulnější když jsou vybaveny lavičkami. Tyto zdánlivé maličkosti dokáží totiž městu dodat úplně jiný vzhled, díky kterému se do něj dokáže zamilovat nejeden člověk. A každé město potřebuje především spokojené občany.

Vyrábíme parkové lavičky všech různých druhů, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. Dřevěný vzhled tohoto vybavení vypadá přirozeně a neubírá tak na půvabu parku a jiných prostorů, do kterých je zasazen. Na výběr je z lavic různé barvy dřeva a také různého provedení. Lavice mohou být s opěradly či bez nich. Mezi našimi doplňky pro parkový mobiliář můžete nalézt například květináč z akátového dřeva, který vyniká především svým zvláštním a netypických vzhledem.

Používáme osvědčený materiál, který dokáže odolat nepříznivým přírodním vlivům a zůstat stále nepoškozen.

Naše truhlářství Brno a okolí nabízí také výrobu záhradního nábytku a teakové oleje. Veškeré zboží u nás můžete objednat online.


Městský mobiliář z akátového dřeva

Nabízíme vám kvalitní výrobu a dodávku městského mobiliáře z akátového dřeva. Jedná se o druh dřeva s ideálními mechanickými (tvrdost, pružnost a houževnatost) a fyzikálními vlastnostmi. Skvěle vzdoruje nepříznivým přírodním vlivům (například vlhkost z níž vzniká kvůli dřevokazným houbám hniloba). Akátové dřevo, pro svoji hustotu a specifické vlastnosti, odolává dřevokaznému hmyzu a je velmi odolné. Jeho životnost je několik desítek roků. Tyto vlastnosti z něj dělají ideální materiál pro použití na venkovní nábytek či jiné venkovní vybavení.

Parkové lavice, koše, informační tabule

Do naší nabídky, co se městského mobiliáře týká, patří zejména výroba parkových lavic, které, díky estetičnosti akátového dřeva, skvěle zapadnou do svého prostředí. Naše dřevěné odpadkové koše, na rozdíl od plechových nebo plastových, nebudou kazit celkový dojem z odpočinkové lokality nebo historického centra vašeho města. Pokud chcete vaše město zvelebit a zatraktivnit pro návštěvníky, turisty, ale i stálé občany, mohly by se vám líbit naše informační tabule z akátového dřeva.

Kontaktujte nás, provádíme i zakázkovou výrobu

Aby venkovní vybavení vydrželo ještě déle bez známek stárnutí, je dobré pečovat o jeho povrch. V naší nabídce naleznete oleje, barvy a další prostředky pro péči o povrch výrobků z akátového dřeva. Kromě standardní nabídky městského mobiliáře, kterou si můžete prohlédnout na našem webu, provádíme i zakázkovou výrobu podle vašeho přání.