Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Přírodní oleje - teakové oleje

Přírodní napouštěcí teakové oleje, terasové oleje, barvy a další prostředky pro péči Vašeho nábytku

V minulosti vydržel každý dřevěný nábytek desítky let bez nějakých viditelných známek stárnutí. Dříve se totiž nikdo nesnažil za každou cenu šetřit na jeho vnější úpravě. Chtěli byste, aby vaše současné dřevěné skříně, stoly či židle vydržely také v tak dobrém stavu?

Pro prodloužení životnosti tedy takovýto nábytek důkladně napusťte přírodními oleji, které jsou k dostání v naší nabídce. Najdete zde teakové olejeterasové oleje, speciální nátěry na ploty a další prostředky pro péči o dřevo a nábytek z něj vyrobený.


Pokud jste si u nás vybrali kvalitní zahradní nábytek z akátového dřeva, poraďte se s námi hned, jak jej dále ošetřovat, aby Vám sloužil co nejlépe. Protože chceme, abyste byli s našimi výrobky spokojeni, rozšířili jsme naši nabídku o teakové oleje, díky nimž prodloužíte životnost nábytku. Správným nátěrem se vyhnete v budoucnu také popraskání a ohýbání nábytku.

Napouštěcí oleje na dřevo mají hlavně impregnační funkci, ochrání proti vodě a rozmarům počasí. Aplikace štětcem je snadná, olej se nechá vsáknout a přibližně po dvou hodinách se zbytek setře savou tkaninou. Další den proveďte druhý nátěr, tím dřevo dokonale ochráníte. Doba schnutí se může lišit dle individuálních potřeb dřeva, naši zaměstnanci Vám rádi poskytnou veškeré poradenství. Napuštěním dřeva také podpoříte a ustálíte jeho přirozený vzhled.

Ať už jste si z naší nabídky vybrali židle, křesla, či celé posezení se stolem, budeme rádi, když si díky němu užijete pěkné počasí na Vaší zahradě v soukromí, obklopeni rodinou, třeba s oblíbenou knihou v ruce.