Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Zahradní nábytek

Výroba zahradního nábytku

Značkový zahradní nábytek firmy KLASIK CZ s.r.o. splňuje nejnáročnější požadavky, vyniká kvalitou opracování, výběrem materiálu a řemeslným zpracováním 

Zahradní nábytek, který vyrábíme a prodáváme, se vyznačuje tím, že je to vždy značkový výrobek od naší společnosti KLASIK CZ s.r.o., a proto máme vždy jistotu, že nabízíme jen to nejkvalitnější, co můžeme nabídnout svým zákazníkům. Nábytek proto vyniká svou kvalitou, materiálem a řemeslným zpracováním.

V naší nabídce najdete kvalitní a masivní stoly, zahradní židlemasivní zahradní soupravy, pohodlná zahradní křeslalavice, lehátka a další doplňky na Vaši zahradu. Všechny naše výrobky vyrábíme z akátového dřeva, které má ideální vlastnosti pro výrobu kvalitního zahradního nábytku, který musí být odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy, náš zkušený tým Vám rád poskytne veškeré informace.


Jak vybrat zahradní nábytek

Během letních teplých měsíců si rádi odpočineme po práci, v soukromí zahrady, obklopeni přírodou. Dřevěný zahradní nábytek je vhodnou volbou pro tyto chvíle relaxace. Jeho předností je pohodlnost, kterou si uvědomíte při jeho užití. Rozměry si zvolte podle Vašeho prostoru na zahradě či na verandě, kam chcete nábytek umístit. V naší nabídce naleznete také skládací stoly, které snadno schováte v případě, že je zrovna nepotřebujete.

Výhody zahradního nábytku z akátového dřeva

Posezení na zahradě nám slouží nejen po praktické stránce, ale je také stylovým doplňkem zahrady. Rozumíme dřevu, proto Vám doporučujeme akátový nábytek. Akát je dobrou volbou pro venkovní použití, je trvanlivý, odolá povětrnostním vlivům. Působí exotickým dojmem a stane se tak na Vaší zahradě originálním doplňkem.

Doplňky k zahradnímu nábytku

Ve stejném stylu, jako je nábytek, vyrábíme také doplňky, jako jsou truhlíky na květiny či úložné boxy, které mohou na zahradě posloužit na uschování sportovního náčiní a dětských hraček.

Péče o zahradní nábytek z akátového dřeva

Akát se vyznačuje přirozenou odolností, prodloužení jeho životnosti docílíte napuštěním přírodními oleji, které najdete také v našem obchodě. Obraťte se na naše zaměstnance, rádi Vám pomohou vybrat vhodné oleje a poradí, jak o nábytek pečovat.