Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Dětská hřiště - pískoviště

 

Dětská hřiště BLUE RABBIT jsou tím pravým řešením pro Vaši zahradu. Jednoduché dřevěné konstrukce tvoří hrací věže, houpačky a prolézačky, ale i další prvky, které sami velmi snadno sestavíte

Každé dítě potřebuje svůj hrací koutek, který mu zajistí nejen potřebný pohyb pro jeho správný vývin, ale také zábavu. Zaměstnejte Vaše děti hrou. Máte-li prostornou zahradu, nezapomínejte při plánování vybavení Vaší zahrady i na herní prvky. Dětské hřiště je ideálním místem pro každodenní trávení volného času, neboť dítěti poskytuje zábavné, a především aktivní využití volných chvil.

Dětská hřiště na zahradu i do parku Blue Rabbit jsou správnou volbou, neboť se stanou často vyhledávaným prostorem každého dítěte a zajistí tak, že budou vaše děti neustále na čerstvém vzduchu.

Jednotlivé herní prvky si sami vyberete dle věku a zájmu dítěte. Na výběr máte z množství houpaček, prolézaček, pískovišť a mnoho dalších prvků, které společně vytvoří vhodný hrací prostor. Velkou výhodou je, že tato hřiště porostou s Vaším dítětem. Jelikož lze dokupovat různé prvky a celou sestavu neustále rozšiřovat, může být toto hřiště atraktivním místem i pro starší děti.

 


Zabýváme se výrobou dětských hřišť na zahrady, ale také do parků. Pro jejich výrobu používáme kvalitní materiály, díky kterým jsou jednotlivé prvky hřišť stabilní a naprosto bezpečné. U našich výrobků máte vždy jistotu, že díky pečlivě zvoleným materiálům a preciznímu zpracování budou mít dlouhou životnost a dlouhotrvající vzhled.

V nabídce našeho vybavení dětských hřišť naleznete pro nejmenší pískoviště a houpačky, potom skluzavky a celé herní věže, pro náročnější děti jsou lanové prvky a lezecké stěny. Herní prvky jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 12 let. Volbou těchto hracích prvků získáte více času pro sebe a posílíte zdravý vývoj Vašich dětí.

Kromě výroby vybavení hřišť na zahradu se zabýváme také výrobou zahradního nábytkuměstského mobiliáře, či fasádteras z akátového dřeva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.