Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Renovace zahradního nábytku

Renovace zahradního nábytku, teras a výrobků akátu KLASIK CZ s.r.o.

Zahradní nábytek výrábíme z vybraného, kvalitního, masivního akátového dřeva. Je to přírodní materiál, který při vystavení účinkům povětrnosti mění svůj vzhled. Déšť způsobuje bobtnání dřeva, sluneční záření a vítr ho vysušují a dochází tak ke vzniku prasklin. V závislosti na době vystavení povětrnostním vlivům a ultrafialovému záření doporučujeme u těchto výrobků provést renovaci nábytku. Jedná se o znovuobnovení povrchové ochrany a celkovou údržbu, pro zachování funkčnosti, kvality a vzhledu Vašeho nábytku. Povrchovou ochranu provádíme kvalitními speciálními oleji na danou dřevinu, které chrání dřevo proti dřevokazným a dřevozbarvujícím houbám. Správné ošetření speciálním olejem Vám zabezpečí zvýšenou odolnost vůči vodě a proti UV záření. Princip ochrany dřeva vůči pronikání vlhkosti spočívá v  penetraci oleje do pórů dřeva.

Pro zachování původního vzhledu výrobku doporučujeme provádět renovaci pravidelně 1 x za rok, popř dva roky, dle vzhledu a délce vystavení účinkům nepříznivých vlivů.

renovaci používáme kvalitní oleje zn. Osmo nebo Livos , na které jsou vystaveny certifikáty. Jde o oleje vyrobené z  přírodních materiálů.

Renovaci zahradního nábytku provádíme po umytí tlakovou vodou se speciálním přípravkem (odšeďovač) , popřípadě po obroušení a opravení drobných vad.

V případě Vašeho zájmu o renovaci Vám rádi poradíme nebo po domluvě sami provedeme údržbu a renovaci Vašeho nábytku.

Našim cílem je, aby Vám náš nábytek dobře sloužil po dlouhá léta k plné spokojenosti.