Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Výroba květináčů a truhlíků z akátového dřeva

Hledáte květináče atypických tvarů, vyvýšené záhony, velkoobjemové květináče nebo truhlíky přesně podle vašich představ? Jsme brněnská firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje na zakázkovou výrobu dřevěných truhlíků a květináčů. Chápeme, že každý zákazník má unikátní požadavky i vkus, a každý interiér si žádá odlišný styl, rozměr, materiál i barevné provedení, a proto vám rádi vytvoříme truhlíky a květináče na míru podle vašich požadavků.

Dřevěné truhlíky a květináče na míru

Naše dřevěné truhlíky jsou vyráběny z pečlivě vybraného dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a estetický vzhled. Každý truhlík je precizně zpracován a prochází důkladnou kontrolou, aby splňoval vysoké standardy a očekávání našich zákazníků. Dřevěný květináč vnese do interiéru kus přírody, originality i příběhu. Obklopte se přírodními prvky a vytvořte si u vás doma i ve firmě prostředí, ve kterém vám bude příjemně. Dřevěné truhlíky a květináče vyrábíme do různých venkovních i vnitřních prostor.

Truhlíky a květináče z akátového dřeva

Akátové dřevo je známé svou mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům, hnilobě i škůdcům, což z něj dělá perfektní materiál pro truhlíky a květináče na venkovní použití. Tyto vlastnosti umožňují akátovému dřevu zachovat svůj krásný vzhled a funkčnost po mnoho let, i když jsou vystaveny dešti, slunci nebo mrazu. Zútulněte si terasu či balkon dřevěnými truhlíky z akátového dřeva a vypěstujte si v nich vlastní zeleninu či ovoce.

Oslovte nás a sdělte nám své požadavky, vyjdeme vám maximálně vstříc. Společně nalezneme to nejlepší řešení dřevěných truhlíků i květináčů podle vašich představ.

Bohaté zkušenosti s výrobou, láska k řemeslu, kvalita a přizpůsobivost požadavkům klienta jsou zárukou vaší spokojenosti.