Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Terasy

Terasová prkna - dřevo na terasu

Odolná prkna na terasu z akátového dřevaJarní a letní počasí přímo vybízí k chvilce zastavení a odpočinku od celodenního shonu. Velmi vhodné místo pro takovou relaxaci je pobyt v přírodě. Takovou malou oázu klidu si můžeme vybudovat sami, vytvořit si zákoutí u domu nebo někde u jezírka s pěknou terasou. Pro tyto účely se nejlépe hodí přírodní materiál jako je dřevo. Dřevěné terasy nám poskytnou velmi příjemné prostředí pro odpočinek. Aby terasa také vydržela a dobře sloužila po dlouhý čas, vybíráme při volbě dřeviny vhodné a odolné dřevo. Takovou dřevinou je akát, který vyniká svou odolností, nepodléhá hnilobě a zajistí při správné údržbě desítky roků svoje nezaměnitelné vlastnosti.

Akát je dřevina krásně zbarvená, s výraznou kresbou. Samozřejmostí je možnost tónování do požadovaného odstínu speciálními přírodními oleji dle Vašeho požadavku. Pro bezpečnost vyrábíme tato terasová prkna s protiskluzovou vlnkou, takže použití např. i u bazénu je bezpečné. Tam, kde není vhodná protiskluzová vlnka, můžeme nabídnout speciální protiskluzový přírodní olej. Montáž terasy provádíme na ošetřené akátové podkladní hranoly. Pokud je výškový rozdíl mezi zemí a požadovanou terasou větší, najdeme také vhodné řešení pomocí plastových podložek nebo teleskopických podkladních a vyrovnávacích terčů.

Pro nerušený vzhled používáme „neviditelné“ spojovací prvky, takže nejsou vidět žádné vruty ani jiný spojovací materiál, který je z nerezové oceli. Práve kombinace akátové terasy a nerezových prvků je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Terasová prkna a výrobky z akátu jsou u nás vyráběny ve vysoké kvalině. Spolu s odbornou montáží terasy a následnou péčí o akátové výrobky Vám zajistíme krásné prostředí pro Váš odpočinek a příjemně strávené chvíle v kruhu rodiny a svých přátel.


Výhodou terasových prken z akátového dřeva je mimo jiné snadná pokládka a trvanlivost. Budete tak mít jistotu, že novou terasu využijete pro rodinné aktivity na dlouhá léta. Díky chvílím stráveným venku na čerstvém vzduchu objevíte spoustu nových možností, jak se zabavit s dětmi, i se zvířecími mazlíčky. V létě můžete grilovat, pozvat sousedy, uspořádat turnaj společenských her, při svíčkách večer pozorovat hvězdnou oblohu.

Akátové dřevo je odolné

Akátové dřevo splňuje požadavky odolnosti vůči povětrnostním vlivům, nemusíte se tak bát deště ani mrazu. Naši odborníci Vám doporučí ochrannou povrchovou úpravu, která prodlouží užitnou dobu dřeva. Přípravky pro údržbu, jako je napouštěcí terasový olej či impregnace dřeva, si vyberete podle zvoleného typu dřevěné terasy. V naší nabídce najdete také příslušenství pro pokládku, ať už se jedná o vruty, klipy nebo podkladní hranoly.

Vraťte do svého života kontakt s přírodou, díky dřevěným terasám získáte nový pohled na svůj domov a jeho blízké okolí.