Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras

Výškově stavitelné podstavce - terče

Kompletně recyklovatelné, velmi snadná montáž.

Pevné plastové podložky se používají pod rošt při montáži dřevěné či dřevoplastové terasy. Lze také použít při pokládce dlažby (rychlá a čistá práce), pomocí kříže na podložce se vytvoří spáry na dlažbě. Na dorovnání výškových rozdílů dodáváme rektifikační podložky.


Rektifikační terče jsou vynikající pomůckou známou především při pokládání běžné i střešní terasy, ale lze ji uplatnit jak na dřevěnou, tak i betonovou podlahu v exteriéru i interiéru. Dobře se rovněž uplatňují při výstavbě venkovních ploch komerčního původu jako jsou například venkovní prostory restaurací.

V současné době se těší velké oblibě a zájmu kutilů i všech, kteří si chtějí svépomocí položit terasu. Aplikaci rektifikačních terčů zvládne téměř každý. Jedná se o suchou pokládku bez potřeby jakýchkoli spojovacích směsí, tudíž není náročná na přípravu a čas.

Výškově stavitelné terče se dají použít například při nerovném terénu, regulují výšku terasy. Jsou velmi odolné a mají únosnost až 800 kg/terč.

Výškově stavitelné podstavce se užívají pro vyvýšené terasy. Kladou se na již zaizolované plochy. Nerovnost povrchu v tomto případě také není na závadu.

Při jakýchkoliv dotazech se neváhejte obrátit na naše pracovníky, rádi Vám poradí se všemi technickými dotazy i samotným výběrem.