Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Židle

Rádi si venku na zahradě odpočinete, přečtete knížku či se zabavíte s dětmi? S příchodem jara trávíme svůj čas na čerstvém vzduchu, v přírodě, obklopeni klidem. Vyberte si u nás pro tyto relaxační chvíle kvalitní dřevěné posezení.

Zahradní nábytek plní funkci praktickou i estetickou. V naší bohaté nabídce najdete nejen stoly, ale také zahradní židle a křesla. Naše židle vynikají řemeslným zpracováním, pracujeme rádi se dřevem a ručíme Vám za jeho kvalitu. Při správné péči, kterou Vám vysvětlíme, se tak stanou ozdobou Vaší zahrady na mnoho let.

Záleží na Vašem vkusu, jaký typ židle či křesla si vyberete pro chvíle soukromí a zpříjemníte si tak okamžiky strávené v klidu rodiny. Vyberte si u nás z bohaté nabídky zahradních židlí a křesel, naši zaměstnanci se postarají, aby se Vám na nich dobře sedělo.


Jak vybrat zahradní židle a nábytek

Hledáte ideální posezení pro zahradu či terasu? Zkombinujte židle a stoly stylově s prostředím Vašeho pozemku. Jestli máte posezení na dvorku, kde je místo i pro sportovní vyžití Vašich dětí, postavte sezení do klidové zóny, poblíž místa, kam umístíte gril. V nabídce židlí u nás najdete několik typů: praktické rozkládací židloschody, barovou stoličku, selskou židli do chalupy i skládací židle. Pokud raději sedíte v masivnějším křesle, vyberte si stohovací křeslo, skládací křeslo či křeslo s vysouvací podložkou.

Výhody zahradních židlí z akátového dřeva

Akátové dřevo je přirozeně odolné a houževnaté. Obstojí proti hnilobě a škůdcům, nevadí mu voda a povětrnostní vlivy. Je velmi trvanlivé, za příznivou cenu tak získáte na mnoho let kvalitní doplněk Vaší zahrady a zároveň ekologický prvek.

Péče o zahradní židle z akátového dřeva

Pro prodloužení životnosti nábytek důkladně napusťte přírodními oleji, které jsou v dostání v naší nabídce. Při výběru a koupi židlí i olejů se obraťte na naše odborníky, se vším Vám rádi poradí a vysvětlí Vám, jak židle dlouho udržet ve stálé kvalitě.