Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Křesla

V naší nabídce zahradních křesel z akátového dřeva si určitě najdete takové kousky, které přesně zapadnou do rázu Vaší zahrady či venkovního posezení Vaší restaurace. Máme skvělé ohlasy od našich zákazníků, kteří našimi křesly vybavili svoje letní zahrádky a postarali se tak o komfort svých návštěvníků.

Zahradní křesla jsou pevnější než židle a celkově stabilnější. Na výběr máme z několika typů křesel, celodřevěné či s ocelovou konstrukcí. Křesla zkombinujte vhodně se zahradními stoly, které také najdete v naší nabídce. Moderní, akátové dřevo je dnes vyhledávanou dřevinou pro svoji trvanlivost a snadnou údržbu. U nás si můžete být jisti také kvalitním, řemeslným zpracováním dřeva. Vyberte si z různých odstínů, mohou být provedena ve světlejším, či tmavším tónu. Skládací křesla také v případě potřeby snadno sklidíte a uskladníte. Sestavte si u nás celou kolekci posezení, jistě si v něm dobře odpočinete nejen Vy, ale i Vaši hosté.


Jak vybrat vhodná zahradní křesla

Vybíráte si nové prvky pro posezení na dvoře či zahradě? Ať už máte v plánu přizpůsobit jej dětem či stárnoucím rodičům, doporučujeme Vám kvalitní a stabilní zahradní křesla z akátového dřeva. Jsou velmi pohodlná a hodí se i pro slavnostnější chvíle, například rodinné či firemní oslavy. V naší nabídce najdete skládací křesla s vysouvací podložkou, celodřevěná křesla, či křesla s ocelovou konstrukcí. Velkou výhodou je možnost polohování křesel, pro malé či starší obyvatelé Vaší zahrady jsou jako stvořená.

Výhody křesel z akátu

Zahradní nábytek z akátového dřeva vydrží mnoho sezon, akát je oblíbená dřevina pro svoji houževnatost a trvanlivost. Dobře se hodí do našich venkovních podmínek, obstojí před deštěm či silným větrem.

Péče o akátové dřevo

Pokud jde o životnost dřeva, podpořte jej dobrou péčí, poradíme Vám při koupi vhodných přírodních olejů, i při jejich aplikaci. Obraťte se s důvěrou na naše pracovníky, vše Vám důkladně vysvětlí a Vy si můžete následně jen užívat pohodlného posezení v křesle, třeba při večerním grilování a pozorování noční oblohy.