Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Soupravy

Možná přemýšlíte o tom, jak příjemné by bylo vychutnat si nedělní oběd s rodinou v přírodě, kde slyšíte jen zpěv ptáků, ale neláká vás představa posezení pod pergolou, zařízenou jen nevkusným plastovým nábytkem.

Pro společné stolování na zahradě jsou pak výbornou volbou naše zahradní sedací soupravy z akátového dřeva.


Jak jsme již uvedli výše, akátové dřevo má i přes svou nesporně vyšší pořizovací cenu mnoho výhod.

Je velmi odolné proti vlhkosti, vzdoruje povětrnostním podmínkám, je rezistentní vůči škůdcům a nepochybně, jako snad každé dřevo, je nejoblíbenějším materiálem k sezení.

Můžeme je využít i na slavnostnější příležitosti, kdy se rodina sejde, aby popřála oslavenci, neboť možnost popovídat si v příjemném prostředí není snad ani jinak možné.

Posezení jako stvořené pro letní grilování

Avšak i při pozvání party přátel na skvělé letní grilování jsou zahradní sedací soupravy excelentní volbou. Lákají ke společně stráveným chvílím a zaslouženému oddychu.

Pivní sety 

Naopak pivní sety bychom spíše doporučili do předzahrádek letních restaurací a venkovských hospůdek, kam se chodí zchladit především unavení turisté anebo cyklisté, kteří ale poté spěchají rychle dál.

Pivní sety se dále s úspěchem používají v party stanech. Tady se předpokládá velký pohyb lidí v poněkud omezenějším prostoru. Proto by sedací soupravy s opěradly v těchto podmínkách nebyly praktické.

Vyrobeno z odolného akátového dřeva

Mimo to vám můžeme nabídnout sedací soupravy z rostlého akátu. Je pro ně typické pozvolné sesychání, časem tedy vznikají malé trhliny. Stylem svého zpracování zapadají skvěle do prostředí lesních chatových osad, kempů a rybářských zákoutí.

Je samozřejmé, že při větších objednávkách našich zahradních souprav nebo pivních setů jsme schopni nabídnout individuální kalkulaci.