Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Lavice

Sníte o pohodlném posezení po práci na kvalitní, dřevěné lavici v soukromí zahrady? Vyberte si z naší široké nabídky lavic z akátu. Sestavte si u nás celou kolekci zahradního posezení, najdete jistě vhodné rozměry stolů i lavic. Pro děti i prarodiče je posezení na lavicích příjemné a jistější, než na židli.

Podle vlastního vkusu si zvolte buď rustikální lavice, vhodné třeba k ohništi, nebo moderní, stylové lavice. Jestli potřebujete svůj kout rychle po sešlosti poklidit, nakupte skládací lavice. Vyrábíme také masivní a pevnější litinové lavice, nebo lavice vhodné na zápraží domu. Do veřejných prostor se hodí otočné lavice na stojanu. Spolehněte se na kvalitu našich výrobků a informujte se u našich prodejců na vhodnou péči. Naše dřevěné zahradní lavice budou zdobit Váš pozemek mnoho let a zároveň Vám dobře poslouží.


Jak si vybrat posezení

Vyberte si vhodný nábytek podle vybavení a sklonu Vašeho pozemku. Naše dřevěné zahradní lavice se přizpůsobí na míru Vašim potřebám, rádi Vám vyrobíme lavice podle Vámi zadaných měr a požadavků. Nakombinujte si posezení z pevných, rustikálních zahradních stolů a přidejte k nim i masivní lavice, které odolají rozmarům počasí a mají velkou nosnost.

Výhody zahradních lavic

Naše zahradní lavice vyrábíme z akátového dřeva, kterému nevadí voda, ani jiné povětrnostní vlivy. Dřevo je trvanlivé a houževnaté, pořídíte si tak dlouholetého pomocníka do Vašeho exteriéru. Na lavicích z akátu se rádi uvelebí Vaše děti i sousedé, nebo kolegové na firemní párty.

Péče o akátové lavice

V naší nabídce najdete vhodné přírodní oleje, seznámíme Vás s jejich účinností a aplikací na veškerý zahradní nábytek tak, abyste si prodloužili jeho životnost.