Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Stoly

Zahradní dřevěné stoly Vám poskytnou komfort na Vašem dvoře či zahradě, splní svůj účel při velkém rodinném obědě, kdy se sejdete venku při pěkném počasí. U nás pořídíte velké zahradní stoly i menší příruční stolky, které se hodí jako odkládací ke křesílkům. Naše stoly si také objednávají firmy pro firemní posezení a večírky.

Dokonalé řemeslné zpracování stolů je důkazem toho, že nás práce se dřevem baví a rozumíme jí. Ať už chystáte během teplých letních dnů zahradní párty, nebo grilování pro přátele, naše dřevěné stoly Vám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru. Zahradní stůl je centrem venkovního dění, budou se u něj bavit děti při hraní karet i malování obrázků, nebo rodiče při plánování výsadby a dalšího zvelebení zahrady. Vyberte si tedy pro všechny kvalitní, trvanlivý typ stolu. U nás najdete jen moderní dřevěné stoly, které splňují veškerý komfort používání. Spolu s židlemi a křesílky získáte elegantní posezení v hřejivém, akátovém designu.


Jak vybrat zahradní stůl

Pokud si představujete moderní posezení na Vaši terasu nebo dvůr, vyberte si dřevěný zahradní stůl, který vkusně doplní Vaše místo na odpočinek. Máme v nabídce stoly, které využijete na letní grilování i velké rodinné sešlosti. Vyrábíme i menší příruční stolky, na které si můžete odložit rozečtenou knihu i občerstvení. Velké stoly jsou také skládací a vejde se k nim snadno každý strávník.

Výhody zahradních stolů z akátového dřeva

Akátové dřevo obstojí proti škůdcům i hnilobě, je odolné proti povětrnostním vlivům i vodě. Dřevo je trvanlivé a přirozeně odolné. Pořízením stolu z akátu si tak na dlouhou dobu doplníte domov kvalitním nábytkem.

Péče o zahradní stůl z akátového dřeva

V nabídce našeho obchodu najdete také přírodní oleje, kterými je dobré akátové dřevo napustit, a tím prodloužit jeho životnost. Naši specialisté Vám vysvětlí, jaké oleje vybrat a jak stoly natřít.