Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Výroba z akátu
  • Výroba na míru
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní zpracování materiálu
  • Zpracujeme od prvovýroby po hotový výrobek
  • Výroba a montáž teras
  • Výkup akátové kulatiny

Nábytek z masivu

Během posledních desítek let se využití zahrad zcela změnilo. Dnes zde neběhají domácí zvířata, ale celý prostor má hlavně relaxační význam. A právě proto je nedílnou součástí téměř každé zahrady kout určený k odpočinku. Ten je vybaven k pohodlí všech členů rodiny zahradním nábytkem. Pokud i vy rádi trávíte čas na své zahradě, ať už během dne nebo navečer, ideální pro vás může být právě zahradní nábytek z masivu. Jaký jiný materiál než právě přírodní dřevo nejlépe zapadne do zahrady nebo mezi květinovou výzdobu terasy.

Proč dřevěný nábytek z masivu?

Nábytek z masivu se těší velké oblibě již dlouhá léta a je stále velmi vyhledávaným druhem nábytku. Například takový stůl z masivu je velmi odolný, a pokud je o něj dobře postaráno, vydrží mnoho dlouhých roků. Přitom údržba není nikterak složitá. Přípravků pro péči o takový povrch je k dostání mnoho a frekvence jejich používání závisí hlavně na vás. A proto se nábytek z masivu tak skvěle hodí právě na zahrady a terasy.

Česká výroba - poctivá ruční práce

Naše společnost se pyšní více než dvacetiletou zkušeností s výrobou masivního nábytku na míru pro dům i zahradu. A přitom naši výrobu i zpracování dřeva neustále zdokonalujeme. K zakázkám přistupujeme pokaždé zcela individuálně a tak se k vám dostane vždy jen výsledek poctivé ruční práce. Zpracování dřeva je kvalitní stejně tak jako použitý materiál sám. Dřevěný nábytek na míru, který vám dodáme, tak vydrží dlouhá léta krásný. Je vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný. Masivní dřevo ne jenže krásně voní, ale okouzlí i jedinečnou strukturou, navíc s časem získává ještě obdivovanější patinu.

Zahradní nábytek z masivního dřeva - nábytek z akátu

Naše česká výroba se specializuje především na masivní nábytek z akátu. Rádi vám nabídneme dřevěné lavice, křesla, židle, stoly ale i celé sestavy. Prostě zahradní nábytek na míru, který vám bude na terase nebo zahradě sloužit a dělat radost mnoho let.